Disperzní lepidla- DURANTE & VIVAN

 • DUDIVIL PO56
  Je transparentní lepidlo na bázi polyvinylacetátu ve vodní disperzi, které je charakterizováno dobrým časem slepení, Lepidlo bylo zvláště vyvinuto pro lepení za tepla i studena s pomocí lisu a svěrek měkkých dřevin. Zejména je vhodné pro výrobu spárovek. Lepidlo je v souladu s předpisy EN 204-D2.
   
 • DUDIVIL P 62 H
  Je transparentní lepidlo na bázi polyvinylacetátu ve vodní disperzi, které je speciálně vyvinuto pro lepení tvrdých dřevin. Díky své vysoké pevnosti lepení se používá v průmyslové výrobě stolů a židlí. Lepidlo je v souladu s předpisy EN 204-D2.
   
 • DUDIVIL VR 10
  Je transparentní kvalitní lepidlo na bázi polyvinylacetátu ve vodní disperzi, které je charakterizováno vynikající odolností proti vlhkosti. Lepidlo je speciálně vyvinuté pro lepení měkkého dřeva a výrobků umístěných ve vlhkém prostředí lisováním za tepla i studena a také vysokofrekvenčního ohřevu. Lepidlo je v souladu s předpisy Lepidlo je v souladu s předpisy EN 204-D3. Jestliže k lepidlu přidáme bezbarvé tužidlo VILDUR L 201 získáme lepidlo v souladu s předpisy EN 204-D4.
   
 • DUDIVIL VR 11
  Je transparentní kvalitní lepidlo na bázi polyvinylacetátu ve vodní disperzi, které je charakterizováno vynikající odolností proti vlhkosti. Lepidlo je speciálně vyvinuto pro lepení měkkého, tvrdého dřeva a výrobků umístěných
  ve vlhkém prostředí lisováním za tepla i studena a také vysokofrekvenčního ohřevu. Lepidlo je v souladu s předpisy EN 204-D3.
   
 • DUDIVIL VR 21
  Je transparentní kvalitní lepidlo na bázi polyvinylacetátu ve vodní disperzi, s vysokými lepícími vlastnostmi. Přednostní tohoto lepidla je, že je jednosložkové. Nejvhodnější použití je pro lepení jakéhokoliv dřeva pro 
  venkovní použití. Lepidlo je v souladu s předpisy EN 204-D4.
   
 • DUDIVIL PO65C3
  Je transparentní kvalitní lepidlo na bázi polyvinylacetátu ve vodní disperzi, s velmi rychlou dobou slepení a to jak za tepla tak za studena. Díky své velmi rychlé přilnavosti a pojivosti je zejména vhodné pro lepení jádrového
  dřeva a pro ruční výrobu laťovek s použitím lisování za tepla a při VF ohřevu. Lepidlo je v souladu s předpisy EN 204-D2.
   
 • DUDIVIL PF 11
  Je transparentní kvalitní lepidlo na bázi polyvinylacetátu ve vodní disperzi, speciálně určené pro lepení post-formingové laminátové folie na podkladový materiál např. DTD, MDF, DVD apod. Je charakterizováno velmi rychlým vytvrzením. Lepidlo je v souladu s předpisy EN 204-D2.

       Disperzní lepidla -  COLLANTI CONCORDE

              PROTOVIL VP 421

             Univerzální, středně rychlé, vhodné na montáž nábytku, plastových laminátů na dřevo, za studenai za tepla.Pro měkké dřeviny.

                 PROTOVIL XP 45

                 Vhodný na lepení laminátu na dřevotřískové desky, MDF, a podobně. Pro měkké dřeviny.  Dlouhá otevřená doba.

                 PROTOVIL R 94

                 Vhodný na lepení tvrdých dřevin na stejnou dřevinu ( BK+BK, JV+JV atd.),  a na vešchny operace v dřevařském průmyslu.

                 PROTOVIL EXPRESS 305

                Vhodný pro rychlou dobu slepení a to jak za tepla, tak i za studena. Vytváří plasticko-elastické slepení.

                 PROTOVIL EXPRESS 700 

             Vhodný pro vysokofrekvenční lepení, rychlé lepení. Odolnost vůči vodě D3.

             PROTOVIL VP 255/2C + CTZ A.16.

             Dvousložkové lepidlo s přidáním katalizátoru A.16 v 5%, získá odolnost vůči vodě D4. Pro venkovní lepení.

             PROTOVIL D4

              Jednosložkové lepidlo, odolnost vůči vodě D4. Pro lepení jakéhokoliv dřeva pro venkovní použití.